Sales 24

Sales 24:

در اغلب شرکت‌ها و سازمان‌ها با ترک مدیران ارشد فروش و یا تغییرات در تیم فروش، دچار اُفت شدید فروش و یا حتی اتفاقات فاجعه باری که منجر به شکست می‌شوند شده و بعضاً تا سال‌ها نمی‌توانند این عارضه را التیام بخشند. در مقابل شرکت‌ها و سازمان‌های پیشرو نه تنها دچار چنین اتفاقاتی نمی‌شوند بلکه دائماً در حال به روز رسانی و تقویت تیم‌های فروش خود هستند. اختلاف این دو نوع شرکت‌ها در نوع نگاه و نگرش آنها نسبت به فروش است، نگاهی که در آن فروش شخصی و یا تیم محور نیست بلکه سیستم محور است، بدین جهت با تغییرات در تیم‌ها آنها دچار بحران و یا کُمای فروش نمی‌شوند.
مدیران فروش، برنامه‌ریزان، کارشناسان مجرب با استفاده از جدیدترین متدها و مطالعات دائمی ‌و همچنین تحقیقات مستمر سعی در بروزکردن خود و به طبع آن شرکت و یا سازمان خود دارند، اما نکته قابل تامل اینکه آنها برای پیشرفت سریع‌تر نیازمند هم فکری، مباحثه، ایده‌پردازی و… به صورت گروهی با همکاران خود در سطوح مختلف را دارند که نه تنها بتوانند از تجربیات آنها برای توسعه و تعالی فروش شرکت و سازمان خود بهره جویند، بلکه بتوانند با بهره‌مندی از تجارب شکست‌ها و ناکامی‌های سایرین ریسک اشتباهات آتی خود را کاهش دهند.
بدین منظور مجموعه‌ای فرصت‌ساز تشکیل شد با نام Sales 24 تا با گردآوری متخصصین، مدیران و کارشناسان فروش در کنار یکدیگر باعث بهره‌مندی از تجارب، تکنیک‌ها و روش‌ها و سبک‌های جدید فروش شود تا از پتانسیل موجود بتوان از انرژی و سینرژی این ساختار در جهت تعالی و توسعه کسب و کارهای ایرانی بهره جست.

    سبد خرید