درباره هولدینگ بین المللی کسب و کار پروشات

عصر رقابت در کار و کسب که از نیمه دوم قرن بیستم به طور جدی شروع شد، طی نیم قرن موجب چنان رشد و تکاملی در صنعت، تجارت، خدمات و ثروت‌آفرینی گردید که در طول تاریخ بشر در جهان بی سابقه بوده است. این دوران با محوریت کیفیت در تولید، خدمات، قیمت، سرعت و تحویل به موقع شروع شد و نقاط قوت و ضعف سازمان‌ها را ترسیم نمود. ولی در هزاره سوم همه این عوامل که روزگاری یک امتیاز رقابتی به حساب می آمد، برای مشتریان به یک حق اولیه تبدیل شد و همگانی گردید و در پی آن زنگ پایان عصر رقابتی در جهان طنین انداز شد و عصر فرا رقابتی در دنیای کار و کسب بانگ برآورد که دیگـر با اندیشه های دوران رقابتی نمی توان رضایت مشتـریان را حتی بـرای کوتاه مدت بدست آورد.

امـروز آنچه باعث قدرت یک سازمان می شود فقط کیفیت تولید و خدمات نیست، بلکه جایگاه والای اعتباری و ارزشی است که در ذهن مشتریان خود و موفقیت در بازارهای شناور و پرتلاطم کسب نموده است. محور عصر فرا رقابتی در کار و کسب، درک و شناخت نیازهای مشتریان و پاسخ دهی مناسب با استانداردهای کیفی و کمی روز دنیاست.

پس از سالها تجربه فعالیت و حضور در سازمان‌های خدماتی، بازرگانی، تولیدی و دولتی خدمات شایسته‌ای را در حوزه‌های کسب و کار، بازرگانی و بازاریابی، توسعه فروش، مدیریت ارتباطات، تبلیغات هدفمند، توسعه برند، توسعه سازمان، مدیریت اجرایی و استراتژیک، منابع انسانی، مالی و اقتصادی، وب و دیجیتال، رسانه و… و همچنین سال‌ها تحقیقات و مطالعه بازارهای مختلف خلاء بسیار بزرگ و مهمی را یافتیم که اکثر مدیران سازمان‌ها، شرکت‌ها، اصناف و… از نبود آن رنج می بردند. مجموعه‌ای با دانش علمی و توانمندی عملی بالا با تجربه و سوابق اجرایی مدیریتی و رهبری در حوزه‌های مشاوره، برنامه‌ریزی، آموزش و منتورینگ کسب و کار.

حاصل کار مجموعه‌ای شکل گرفت با 38 برند تخصصی در حوزه‌های مختلف و پوشش دهنده تمامی نیازهای مدیران صنایع بالادستی و بزرگ، متوسط و کوچک، کارآفرینی و استارت آپ‌ها با نام “هولدینگ بین المللی کسب و کار پروشات” (اولین و تنها هولدینگ تخصصی کسب و کار در ایران) که بتواند با یاری پروردگار با راهبردهای حرفه ای و تخصصی در سطح استانداردهای روز جهانی به کمک، شتابدهی و رونق کسب و کار صنعت‌گران و تولیدکنندگان، مدیران، کارآفرینان، جوانان و… در سراسر جهان بشتابد.

    سبد خرید