شرکت هواتراز سپاهان تولید کننده ی سیستم های تهویه مطبوع مرکزی ، هواساز، ایرواشر، سیستم های فیلتراسیون صنعتی ، دستگاه های رطوبت ساز و هیتر های صنعتی میباشد.
کارخانه ی هواتراز سپاهان در شهرک صنعتی بزرگ شرق(سجزی)واقع در ۴۰ کیلومتری شرق اصفهان میباشد.و هدف از تاسیس این کارخانه ساخت و تولید گسترده سیستم های تهویه مطبوع بوده است.
این مجموعه ی بزرگ با لطف و عنایت خداوند موفق به ساخت کلیه سیستم های تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی شده است به گونه ای که با ارایه رزومه ای موفق در این زمینه توانسته سهم قابل توجهی در پیشرفت و اعتلای کشور داشته باشد.
شرکت هواتراز سپاهان فعالیت های خود را به دو بخش تهویه مطبوع و فیلتراسیون تقسیم بندی نموده است:
در بخش تهویه مطبوع تولید کننده ی تمامی قطعات سیستم های تهویه مطبوع میباشد و با راه اندازی واحد تحقیق وتوسعه در شرکت به طور پیوسته بر روی راندمان قطعات و تولید قطعات روز دنیا تلاش میکند.
در بخش فیلتراسیون صنعتی توانسته به تولید سیستم های فیلتراسیون صنایع نساجی وسیمان بپردازد و با ارایه محصولاتی با کیفیت قابل توجه سهم مهمی در کاهش آلودگی ناشی از این صنایع با راندمان بالا داشته باشد.

جهت ورود به سایت اینجا کلیک کنید

نمونه‌کارهای مرتبط

برای دریافت هدیه رایگان این ماه اطلاعات خود را وارد کنید تا از این به بعد ضمن ارسال آنها برای شما، فایل فعلی را نیز دریافت کنید.
09130115119
shahrokh.dolatkhah@gmail.com
ارسال اطلاعات و دریافت فایل
دانلود رایگان این ماه:
کتاب 120 قانون اساسی برایان تریسی